مصاحبه با برترین های اردیبهشت 95


علی ماجد ویشکایی (مدیرفروش برتر)

1- بیشتر از چه روشی برای فروش خود استفاده کرده اید؟

در حقیقت همه روش ها البته این را اضافه کنم با توجه به شناخت کارشناسان، ما تصمیم گرفتیم هر کدام فقط روی آنچه موفق تر و قویتر هستند کار کنند.

2-لطفا بفرمایید برای نیل به مقصودتان از چه بازار هدفی استفاده کرده اید؟

بیشتر از بازار گرم چون در آن هم اعتماد و هم اعتبار وجود دارد و به ترتیب لیست ارجاعی.

3-پیشنهاد شما برای دیگر مدیران فروش چیست؟

بنده در محضر پیشکسوتان ومدیران لایق ، کوچکتر از آنم که پیشنهادی ارائه دهم اما عرض بنده برای مدیران لایق فقط یک نکته هست و آن هم شناخت توانمندی های تک تک کارشناسان و بعد هم تقویت انگیزه آنان برای رسیدن به موفقیت های روز افزون.

4-دلایل انتخاب و ماندگاری شما در آتیه سازان بیمه سامان چه بوده است؟

بزرگترین اتفاق زندگی کاری بنده حضور در جمع بزرگترین و تخصصی ترین گروه فروش بیمه ای کشور هست و خواهد بود. دلیل ماندگاری در این جمع قدرتمند اول تک محوری نبودن این گروه و حمایت های پیوسته و مداوم چه از سمت سرپرست محترم جناب مهدی نادرپور عزیز که همیشه لطف داشتند به بنده و من را مورد حمایت های خود قرار دادند و هم مدیران ارشد جناب سهراب ماهرویی و جناب فرقانی و دیگر مدیران عزیز سرپرستی که مثل همیشه فقط حمایت کردند و جا دارد یک خدا قوت جانانه به همه عزیزان بگویم و دوم رو به پیشرفت بودن همیشگی این مجموعه تاثیر گذار در ایران سرفراز.


یاسر رضائی(نماینده برتر)

برای اندیشیدن زمان صرف کنید، ولی وقتی که زمان عمل فرا رسید، دیگر فکر نکنید، عمل کنید.

بیشتر از چه روشی برای فروش خود استفاده کردید؟

بهترین روشی که می توان از آن نتیجه گرفت مشاوره حضوری و پیگیری مستمر می باشد.

از چه بازار هدفی استفاده کردید؟

در حال حاضر فقط بازار گرم

پیشنهاد شما برای دیگر نمایندگان چیست؟

پیشنهاد من این است هیچگاه از تلاش، مشاوره و آموزش های جدید دست برندارند و رمز موفقیت در این کار مشاوره مستمر است و اینکه با جواب(نه) مشتری دلسرد نشود بلکه هر(نه) که می شنوند پلی باشد برای آموزش های جدید و پر کردن خلاء های مشاوره

چرا آتیه سازان بیمه سامان؟

حس همدلی و صمیمیت که بین کل اعضای آتیه سازان و مخصوصا دفتر امپراتوری جنوب حکم فرماست و داشتن روحیه کار گروهی قوی که باعث می شود به خوبی با این مجموعه ارتباط برقرار کنم.