مصاحبه با برترین های مرداد 95


مدیرفروش برتر

مصاحبه آقای جواد بیدقی


1- بیشترازچه روشی برای فروش خود استفاده کرده اید؟

باسلام وعرض ادب ,پیگیری مجدانه و هدفمند مشاوره هایی که انجام میدهیم ,یکی از روشهای اصلی فروش است.قبلا هم عرض کرده ام که فقط تکاپو و تلاش ,نتیجه نمیدهد نظم و انضباط کاری وتداوم این امر مهم تر از هرعامل دیگری است که ما درمجموعه ی خودمان به آن اهتمام می ورزیم.

2- ازچه بازار هدفی استفاده کردید؟

هرزمان که از پراکنده کاری دوری گزیدیم و برروی چند بازار مشخص و به خصوص تمرکز کردیم , قطعا به موفقیت رسیدیم.

3- پیشنهاد شما برای دیگر مدیران ؟

درجایگاه فعلی اتیه سازان و با توجه به اوضاع رقابتی بازار بیمه , بهترین وکاربردی ترین روش به نظر بنده ,حفظ ونگهداشت مشتریان فعلی است! آنها گنج تمام نشدنی وسبب اعتبار ما هستند .آنان روزی رسان حضرت رزاق هستند.

4- چرا آتیه سازان بیمه سامان؟

برای این چرا , زیراهای بسیاری را می توان برشمرد که قطعا دراین مجال نخواهد گنجید! مفتخرم به اینکه وارد سال پنجم زندگی درخانواده ی بزرگ آتیه سازان شده ام .فکر می کنم دلایل محکم وقاطعانه ای وجوددارد که دراین سالیان ,دل در گرو آتیه سازان نهاده ایم!

یکی از ان حقایق ,تلاش وبرنامه ریزی واقدام آتیه سازان است در توانگر نمودن و قدرتمند نمودن اعضایش ,آن هم نه فقط در مبحث فروش بیمه!


نماینده برتر

آقای علیرضا دلدار مزارکی

خداوند منان را شاکرم بابت تمام نعمت ها و نقمتهایی زندگیم , سختی ها و نقمتهای که مرا پروراند و امید به آینده ای روشن و رسیدن به اهداف را در دلم زنده نگه داشت و نعمت هایی که ثمره تلاش شبانه روزی و گذراندن روزهای سخت بود .

1- بیشتر از چه روش فروشی استفاده می کنید ؟

اعتقاد بنده این است که بهترین و موثرترین روش فروش بیمه های زندگی , مشاوره فردی و face to face است , نیاز سنجی درست و ارائه پیشنهاد متناسب با کیفیت زندگی مشتری از جمله ضروریات یک مشاوره کامل و صحیح است

2- شما از چه بازار هدفی استفاده می کنید ؟

اینجانب بیشتر از لیست ارجاعی و نردبان استفاده می کنم و با ارتباط گیری های موثر سعی در حفظ و گسترش بازار هدف خود دارم.

3- پیشنهاد شما برای دیگر نمایندگان چیست ؟

پیشنهاد بنده حقیر به دوستان و همکاران عزیزم این است که در وهله اول باید به شناخت کاملی از محصول خود برسیم و سپس به مشتریان ارائه دهیم , ایمان راسخ به توانایی های خود , محصول و سازمان مان و با انتقال همین حس و باور به مشتریان راه هموارتری برای فروش محصول طی خواهیم کرد.

4- چرا آتیه سازان سامان ؟

بنده بعد از بررسی های فراوان به این نتیجه رسیدم که مدیران و مسئولان ارشد و مجرب حاضر در آتیه سازان با چه قدرت و جدیتی میل به رسیدن به اهداف و آرمانهای خود که نهفته در (( هر ایرانی یک چتر بیمه ای )) دارند و همین نکته مرا واداشت که سهمی در این حرکت آرمانی و مقدس داشته باشم .

در اینجا جا دارد که مراتب قدردانی خود را از سرپرست محترم جناب آقای نادر پور، مدیران محترم جناب آقای ماهرویی، جناب آقای قربعلی دوست داشتنی و مدیر فروش زحمت کش خودم سرکار خانم مصلح آبادی ابراز دارم که در این راه همیشه یار و یاور بنده بوده اند...

(((( من موفق می شوم ..... نه فورا ... ولی حتما ))))

با تشکر

عضو کوچک آتیه سازان

علی رضا دلدار مزارکی