مصاحبه با برترین های دی 94


خودتان را معرفی کنید :

معصومه دهقان هستم متولد 8/8/66 و با کمال افتخار کارشناس فروش بیمه عمر وتشکیل سرمایه که از آبان ماه 94عضو کوچکی از خانواده بزرگ آتیه سازان شدم .

1) بیشتر از چه روشی برای فروش استفاده می کنید ؟

از طریق ارتباط دوستانه ، صمیمی و موثر با مخاطبان ، گوش کردن به صحبت ها و درک نیاز آنها ، پیدا کردن نکته ای منحصر به فرد در هر مخاطب و مانور دادن در همان نکته .

2) از چه بازار هدفی استفاده می کنید ؟

از بازار گرم و نیمه گرم(لیست ارجاعی)و گاها بازار سرد چون به عقیده من همه آدم های اطرافم،کسانی که بصورت مستقیم و غیر مستقیم با آنها در ارتباطم باید با خانواده بزرگ آتیه سازان آشنا شوند و از مزایای بی نظیر آن بهرمند گردند.

3) پیشنهاد شما برای دیگر نمایندگان چیست ؟

اول توکل به خدا و باور اینکه می توانند

دوم عشق به کار، تلاش مداوم و پشتکار برای رسیدن به جایگاهی که حقشان است

وقت و انرژیتان را به دیگران اختصاص دهید با این روش بازخورد مثبت از طرف مقابل دریافت می کنید

خودتان را باور کنید...

ر کنید،نیروی آدمی بیکران است.

باور کنید هیچ کاری از اراده آدمی خارج نیست.

باور کنید لایق بودن هستید.

باور کنید اکنون مهمترین لحظه زندگی شماست.

باور کنید شما نیز می توانید.

و تمام باورهای خود را از ته دل باور کنید تا زندگی شما را باور کنید.

4) چرا آتیه سازان بیمه سامان ؟

زیرا آتیه سازان مجموعه ای است که به صورت تخصصی در زمینه بیمه عمر فعالیت می کند و به امر آموزش بسیار اهمیت می دهد و مدیران این مجموعه تمام تلاششان این است که افرادی که وارد این مجموعه می شوند رشد و پیشرفت داشته باشند .

در انتها نیز از همه عزیزانی که بنده را در این امر مهم همراهی نموده اند، بویژه سرپرستان محترم جناب آقای شاهمرادی و سرکار خانم نیکوهمت ، مدیر فروشم خانم پور عظیم دوست و مدیر ارشدم آقای مهدی آبادی تشکر و قدر دانی می کنم .


به نام خداوند قادر متعال

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

1) بیشتر از چه روشی برای فروش استفاده می کنید ؟

مشاوره های با کیفیت ، پیگیری منظم و دقیق ، برگزاری جلسات هفتگی با نمایندگان ، حمایت و پشتیبانی کامل از مجموعه خود

بنده همواره سعی کرده ام دید مثبتی نسبت به محصولی که ارائه می دهیم داشته باشم و این تفکر در تیم نیز به خوبی خودش را نشان می دهد و در امر فروش بسیار موثر است . بنده همواره به این مسئله معتقد هستم که :

(( کار ما تبلیغ نیست ، کار ما رسالت ماست و رسالت ما دعوت برای خوب بودن و خوب زیستن است . ))

2) از چه بازار هدفی استفاده می کنید ؟

تمرکز و استراتژی اصلی تیم ما روی بازار گرم و استفاده از لیست ارجاعی می باشد و خیلی به ندرت پیش می آید که در بازارهای دیگر ورود پیدا کنیم ، زیرا بازار گرم برای تمامی افراد وجود دارد و لیست ارجاعی نیز اصلا محدودیت نداشته و نمایندگان در صورت استفاده از این بازار دیگر نیازی به ورود به بازار سرد نخواهند داشت .

3) پیشنهاد شما برای دیگر مدیران فروش چیست ؟

بنده در محضر اساتید بزرگواری که در این سازمان هستند حرفی برای گفتن نداشته و لیاقت این را ندارم که توصیه ای برای مدیران بزرگوار این مجموعه داشته باشم فقط نکته ای که می توانم به آن اشاره کنم این است که حتما از تجربیات سرپرستان و مدیران خود نهایت استفاده را ببرند ، حتما زمانی را برای مطالعه در نظر بگیرند و همواره به روز باشند ، چارت سازمانی را صد در صد رعایت کنند و همواره در قالب قوانین سازمان حرکت کنند .

4) چرا آتیه سازان بیمه سامان ؟

پایبندی و تعهد بنده به این سازمان دلایل زیادی دارد ولی در اینجا تنها به چند مورد اشاره می کنم :

آموزشهای منظم و مستمر ، اجرای کار تیمی ، تخصصی کار کردن ، حمایت های دلسوزانه مدیران و سرپرستان از تیم خود

بنده جزئی از پیکره بزرگ آتیه سازان هستم و برای رشد و سربلندی این سازمان از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد زیرا در آتیه سازان به بسیاری از اهدافم رسیده ام از جمله :

ایجاد اشتغال و کار آفرینی

خدمات رسانی سودمند به مشتریان

اجرای کار گروهی و تیمی

کسب در آمد و رزق حلال

در پایان جا دارد از زحمات سرپرستان گرامی جناب آقای شاهمرادی و سرکار خانم نیکو همت کمال تشکر و قدر دانی را داشته باشم که اگر حمایت های این بزرگواران نبود هرگز چنین عنوانی حاصل نمی شد و اگر موفقیتی در کار بوده به شخصه مدیون این بزرگواران بوده و هستم و همین طور از مدیر ارشدم سرکار خانم خطیب زاده که بنده را با این شغل آشنا کردند و اصول بیمه ای را به من آموزش دادند و باعث پیشرفت بنده شدند نیز سپاسگزارم .

پیروز و سربلند باشید