مصاحبه با برترین های اسفند 94


جناب اقای بیدقی

1-بیشتر از چه روشی برای فروش خود استفاده کرده اید؟

سلام وشاد باش دارم خدمت آتیه سازان بیمه سامان از بابت داشتن اعضایی دوراندش متعهد وپرانرژی در سراسر کشور و همچنین تبریک وتهنیت خدمت پرسنل کوشا با وفا و با اراده شعبه استان اردبیل از جهت کسب مقامات سلسله وار ومتعددی که در طول چندین وچند ماه گذشته تحصیل نموده اند.

طبق دستورالعمل سرپرست ارجمندم جناب آقای نادر پور این ماه و همچنین ماه های بعدی را در راستای یک روال کاری مشخص آغاز و انجام خواهیم نمود.طرح فروش پربازده و مفیدی به نام نردبان مشتری که همه همکاران عزیز با این راه کار کلان و توفیقات حاصل از آن آشنا هستند.

2-لطفا بفرمایید برای نیل به مقصودتان از چه بازار هدفی استفاده کرده اید؟

چنان که اشاره کردم به دلیل استفاده اکثریت پرسنل محترم فروش شعبه اردبیل از لیست گرم یا ارجاعی ، به بازار هدف مشخص و روشن وواحدی نمیتوان اشاره کرد اما یک نکته مشابه در تمام بازار هدف ها به چشم میخورد که به آن اشاره میکنم.از هر مشتری که لیست گرم خواستیم ترجیحا همکاران و هم صنفان خود را معرفی نمود پس در نتیجه در بازار اهداف مختلفی فعالیت نمودیم .

3-پیشنهاد شما برای دیگر مدیران فروش چیست؟

بنده در محضر پیشکسوتان ومدیران لایق ، کوچکتر از آنم که پیشنهادی ارائه دهم اما به دلیل اعتقادمان به اصل کار تیمی و گروهی چند نکته را بیان میکنم باشد که ذره ای مفید واقع گردد . اول اینکه مدیران ارشد فروش ومدیران فروش محترم ارتباط وتعامل خود را به شکل سالم وسازنده ومتداوم با سرپرست مربوطه خودشان حفظ نمایند. دوم ، تعهد وتمام توان خود را صرف به درآمد رساندن پرسنل فروش خویش نمایند. سوم،خودشان عامل تمام نمای قوانین و مقررات و آیین نامه های دفتر خویش باشندو چهارم این باور قلبی را در تک تک همکاران دفتر خویش زنده کنند که شغل ما عشق است،وظیفه نیست ،بلکه رسالت است.

4-دلایل انتخاب و ماندگاری شما در آتیه سازان بیمه سامان چه بوده است؟

از بزرگی آموختم که فرمود تنها راز موفقیت دوام آوردن است این سوال شما را با ذکر شعری نغز از حضرت سعدی پاسخ میدهم که واقعیت و حقیقت آتیه سازان بیمه سامان را بیان میکند

بنی آدم اعضای یکدیگرند

که در آفرینش ز یک گوهرند

چوعضوی به درد آورد روزگار

دگر عضو هارا نماند قرار

توکز محنت دیگران بی غمی

نشاید که نامت نهند آدمی

من به این باور قلبی رسیده ام که آتیه سازانی ها چه در رابطه با افراد جامعه که مشتریان بازار هدفشان هستند و چه در باره همکارانشان آن هم در هر جای میهن عزیز مان ایران،آئینه تمام قد و نمای این مثنوی زیبای سعدی هستند.

در پایان تشکرویژه ای دارم از تمام همکاران وفادار آتیه سازان بیمه سامان شعبه استان اردبیل که تمام توفیقات حاصله تا به امروز مرهون کار تیمی و تعهد سازمانی آنان بوده ونیز قدردانی میکنم از حمایت ،پشتیبانی و پیگیری مداوم سرپرست شریفم جناب آقای مهدی نادر پور .


محمدرضا حیدرقلی

1- بیشتر از چه روشی برای فروش خود استفاده کردید؟

در فروش بیمه عمر تمام سعی خودم را به کشف و شناخت نیازهای مشتریان خود معطوف کرده و با گوشزد کردن نیازها و آگاهی رسانی مناسب ، آنها را در انتخاب و تصمیم صحیح کمک نموده ام .

2- از چه بازار هدفی استفاده کردید؟

از دایره ارتباطات برای فروش استفاده کردم و به عبارتی بازار هدف خود را از بین گروههایی که در بین آنها از اعتبار و اعتماد برخوردار بودم انتخاب می کنم .

3- پیشنهاد شما برای دیگر نمایندگان چیست؟

ضمن تلاش مضاعف و پیگیری در خصوص انجام مشاوره بیشتر ، با برنامه ریزی دقیق و استفاده مناسب از زمان در اختیار خود و انتخاب گروه هدف صحیح و مناسب قطعاً می توانند به اهداف خود دست پیدا نمایند.

4- چرا آتیه سازان بیمه سامان؟

وجود گروه حرفه ای کارآزموده و برنامه های آموزشی مدون و حاکم بودن اخلاق و روابط سالم در مدیران ارشد آتیه سازمان در انتخاب اینجانب برای فعالیت در زمینه فروش بیمه عمر و سرمایه گذاری موثر بوده است .