MBA

 

کلیه کاربران اعلامی می توانند وارد سامانه شده و نسبت به تکمیل اطلاعات هویتی خود به شکل کامل اقدام نمایند

دانشپذیران محترم پس از تکمیل اطلاعات درخواستی می توانند مطابق برنامه ریزی انجام شده توسط موسسه که در تقویم سامانه( قابل مشاهده پس از ورود به سامانه) درج گردیده است در کلاس های آنلاین خود به صورت مجازی حضور یابند.

 

شرکت کنندگان می توانند جهت ورود به سامانه و کلاس های مجازی از لپ تاپ، کامپیوتر و یا گوشی تلفن همراه خود استفاده نمایند. و برای اتصال باید از اینترنت موبایل 4G ، TD-LTE و یا سرعت اینترنت خانگی ADSL حداقل1 مگابایت استفاده نمایند.

مشخصات ورود برای دانش پذیران :

 

نام کاربری : کد ملی

رمز عبور : شماره تلفن همراه اعلام شده

لینک ورود : ناحیه کاربری آموزش (classche.ir)

لینک کانال تلگرام : MBAatiyesazan

در صورت بروز هرگونه مشکلی به هنگام ورود به سامانه ، می توانید با شماره 88528944-021 خانم جوادی تماس حاصل فرمایید.

اطلاعیه ها :

 

شرکت کنندگان محترم لطفا توجه کنید که برای صدور مدرک شما توسط وزارت علوم ، باید در زمان بندی مشخص شده کلیه اطلاعات مربوط به ثبت نام شما عزیزان به وزارت علوم داده شود. برخی دوستان به علت اینکه در پرتال شخصی خود ، اطلاعات را کامل و بصورت صحیح تکمیل نکرده اند، نمی توانند مدرک خود را در موعد مقرر و دو ماه پس از اتمام دوره دریافت کنند. از کلیه عزیزان خواهشمند است، هر چه سریع تر به پرتال بهار که آدرس آن در ذیل آمده است مراجعه کنند و نسبت به بازبینی مجدد ، تکمیل اطلاعات و اصلاح اطلاعات نادرست وارد شده اقدام کنند. در غیر این صورت مجموعه آتیه سازان و موسسه بهار، هیچ مسئولیتی در قبال تاخیر در صدور مدرک شما عزیزان را ندارد.
همچنین فرم های مربوط به ثبت نام را که در ادامه در این گروه ارسال می شود را با دقت تکمیل کنید و کلیه اطلاعات خواسته شده را در فرم درج نمایید و سپس به آی دی تلگرام موسسه که آدرس آن در ادامه تقدیم حضورتان می شود، به همراه الباقی مدارک شناسایی لازم که در تصویر مشخص شده است،  ارسال نمایید.

دوستان خواهشمندیم موضوع تکمیل اطلاعات خود در سامانه و پرتال موسسه بهار و تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک خواسته شده به بهار را بسیار جدی بگیرید. قطعا جدیت و همکاری شما با موسسه بهار می تواند ، در روند صدور مدرک در زمان مقرر ( دوماه بعد از اتمام دوره) ، بسیار اثر گذار باشد. لذا لطفا اصطلاح پرتال، ارسال فرم ثبت نام و مدارک شناسایی را تا پایان هفته، به انجام برسانید
مدارک شامل ( شناسنامه، کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی ، 4قطعه عکس 4*3)
لطفا مدارک خود را از طریق آی دی زیر در تلگرام برای موسسه ارسال بفرمایید و نام خود را در چت برای موسسه ارسال کنید.
baharinsurance@
دوستان لطفاً دقت بفرمایید فرم موسسه بهار را تکمیل کنید، و اگر فرم موسسه اندیشه معین را قبلاً تکمیل کرده اید، آنرا ارسال نفرمایید و مجدد فرم را تکمیل کرده و ارسال بفرمایید ، این فرم ها مربوط به ثبت نام دوره دوم mba در موسسه بهار است لینک ورود به سامانه جهت اصلاح مشخصات خود، حتما دقت کنید، کد ملی، تاریخ تولد، مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و سایر اطلاعات به درستی تکمیل شده باشد bahar.classche.ir/login


فرم ثبت نام شماره 1 فرم ثبت نام شماره 2

از متقاضیان عزیز خواهشمندیم برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات
عضو کانال تلگرامی به آدرسی که بالاتر درج شده است شوند.

برای حل مشکلات فنی از جمله دسترسی به سایت و محتوا و .... با شماره تماس خانم جوادی پور که در زیر امده است تماس حاصل فرمایید . 02188528944
در صورت عدم پاسخ گویی از طریق آی دی تلگرام اقدام نماییدbaharinsurance
برای حل مشکل ثبت نام، مسائل مالی با مسئول‌اجرایی دوره، آقای قریشی تماس حاصل فرمایید 09127489504
در صورت عدم پاسخ گویی به همین شماره در تلگرام یا واتس اپ، پیام ارسال نمایید

برای شما این امکان در نظر گرفته شده تا علاوه بر مدرک صادر شده توسط وزارت علوم، مدرک دیگری که مورد تایید پژوهشکده بیمه است را نیز دریافت کنید.

پس از اتمام 6 ماه ، که از زمان تکمیل مشخصات شما در سامانه شروع خواهد شد، لازم است در آزمون پایان دوره که بصورت آنلاین است و سوالات بصورت چهار گزینه ای می باشد، شرکت نمایید. در صورت قبولی در آزمون، بعد از طی شدن مراحل اداری توسط وزارت علوم، مدرک شما صادر خواهد شد.
این مدرک مورد تایید وزارت علوم است و دارای بارکد می باشد که همین امر این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتواند اصالت مدرک خود از سایت وزارت علوم استعلام نمایید. همچنین این مدرک قابلیت ترجمه و ممهور شدن توسط وزارت دادگستری را جهت ارائه به مراکز اموزشی در خارج از کشور را دارد که معادل فوق لیسانس ، می باشد

در طول این دوره شما دروسی را طی خواهید کرد که بخشی از آن، مربوط به مدیریت کسب و کار در صنعت بیمه است و بخشی دیگر مربوط به دانش فنی صنعت بیمه و خدمات بیمه می باشد که باعث افزایش سطح دانش شما در زمینه بیمه و مدیریت کسب و کار آن خواهد شد.
دروسی که مربوط به مدیریت کسب و کار در صنعت بیمه است، عبارتند از :

 • مدیریت استراتژیک بیمه
 • مدیریت برنامه ریزی و تصمیم گیری
 • مدیریت بازاریابی و فروش
 • مدیریت منابع انسانی
 • اصول و فنون و مذاکره
 • مدیریت رفتار سازمانی
 • مدل ذهنی مدیران موفق
 • مهارت های حرفه ای مدیریت
 • حسابداری پیشرفته و مدیریت مالی

دروسی که مربوط به دانش فنی در صنعت بیمه است، عبارند از :

 • کلیات بیمه
 • زبان تخصصی بیمه
 • قوانین و مقررات و حقوق بیمه
 • دانش فنی انواع رشته های بیمه ( از جمله خودرو، آتش سوزی، مسئولیت ، درمان تکمیلی و ...)
 • مدیریت اتکایی و خسارت
 • مدیریت ریسک در بیمه
 • مدیریت ذخیره گیری و سرمایه گذاری در بیمه

طول دوره 6 ماه است و شما باید در طول این 6 ماه 300 ساعت فایل آموزشی آماده شده را مشاهده کنید

ابتدا لازم است وارد سامانه زیر شوید و مشخصات خود را کامل کنید. در صورتی که مشخصات ثبت شده با مشخصات شما مغایرت دارد ، لازم است با موسسه تماس گرفته ، تا پشتیبان دوره، اصلاحیه های لازم را انجام دهد. بدین منظور از طریق لینک زیر اقدام کنید
bahar.classche.ir/login
نام کاربری : شماره ملی
رمز عبور : تلفن همراه
در صورتی که نتوانستید وارد سامانه شوید با پشتیبان تماس حاصل فرمایید
پشتیبان : خانم جوادی پور شماره تماس :02188528944
آموزش استفاده از پورتال یادگیری الکترونیک که در ناحیه کاربری لینک بالا قرارداده شده است را با دقت ببینید. توجه داشته باشید که دسترسی به کلاس ها فقط برای دانش پذیرانی که اطلاعاتشان را در سامانه بالا تکمیل کردند فعال شده است. بعد از ثبت اطلاعات خود در سامانه بالا، جهت دسترسی به محتویات آموزشی از طریق لینک زیر اقدام کنید
آدرس پورتال: portal.baharonline.org
نام کاربری : کدملی
کلمه عبور: Bahar1401

کلاس های دوره mba بصورت آفلاین می باشد، بدین معنی که پیش تر موسسه آموزشی بهار از هر استاد در حین تدریس ، فیلم برداری کرده است ، و فیلم ها بعد از ویرایش و تدوین، در اختیار دانش پذیران قرار گرفته است تا هر زمانی تمایل داشتند ، بتوانند در کلاس شرکت کنند و از محتوای آموزشی بهره مند شوند. این مهم به شما عزیزان کمک می کند تا آموزش، اختلالی را در روند کاری شما ایجاد نکند. در کنار دروس اصلی که بصورت آفلاین برگزار می شود، سه درس نیز بصورت آنلاین برگزار میشود که شرکت در آن کاملا اختیاری می باشد.

لینک پادکست : MBA و DBA

جهت آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان با دوره ها پادکستی آماده شده است. در آماده سازی این پادکست سعی ما بر آن بود که به تمام سوالات احتمالی شما پاسخ بدهیم، در این پادکست به سوالاتی چون موسسه برگزار کننده، سرفصل ها، مزایای خاص این دوره ، مزایای خاص موسسه ، شیوه برگزاری دوره، شیوه ارزیابی و ... اشاره شده است. حتما به آن گوش کنید.

 • وارد لینک سامانه به آدرس https://bahar.classche.ir شوید.
 • در صفحه ی ظاهر شده،《 کد ملی 》 خود را به عنوان نام کاربری و《 شماره تماس 》 خود را به عنوان رمز عبور وارد کنید و وارد سامانه شوید.
 • صفحه ی ظاهر شده، مختص به روز جاری است، و شما درصورت داشتن کلاس در همان روز، کادر ورود به کلاس را مشاهده خواهید کرد.
 • روی گزینه های 《 ورود به کلاس مجازی》 بزنید.
 • در صفحه جدید، به شما دو گزینه نشان داده خواهد شد. گزینه اول 《ورود با بروزر(مرورگر)》 و گزینه دوم 《 ورود با اپلیکیشن ادوب کانکت》. به منظور دریافت صدا و تصویر با کیفیت بالاتر و درصورت داشتن اپلیکیشن ادوب کانکت در سیستم خود، گزینه دوم (open with application) را انتخاب کنید.
 • درصورت موفقیت در مراحل پیشین،
  شما در صفحه کلاس مجازی حضور خواهید داشت.
 1. (نکات) سرعت عبور از مراحل گفته شده، به سرعت اینترنت و سیستم شما وابسته است.
 2. قبل از ورود به کلاس، از داشتن اپلیکیشن ادوب کانکت (Adobe connect) در سیستم یا تلفن همراه خود مطمئن شوید.
 3. شما برای شرکت در کلاس نیاز به ورود به اپلیکیشن ادوب کانکت ندارید وفقط باید از طریق سامانه بهار، وارد ناحیه کاربری خود و کلاس مجازی شوید و در زمان اجرای کلاس اپلیکیشن را انتخاب کنید.
 4. کلاس های ضبط شده در تاریخ هر کلاس، در صفحه کاربری قابل مشاهده خواهند بود.
 5. برای تغییر روز و تاریخ در ناحیه کاربری و مشاهده تاریخ های دیگر، از تقویم کنار / پایین صفحه استفاده کنید.
 6. شما میتوانید نرم افزارهای مورد نیاز از جمله اپلیکیشن ادوب کانکت( نرم افزار ویژه اساتید) و فارسی ساز کیبورد را، از طریق انتخاب گزینه 《 نرم افزارهای مورد نیاز》در ناحیه کاربری خود، دانلود و نصب کنید.